vissza a főoldalraajánlom ezt a cikket

Fáj,.....a búcsú fáj.

Műfaj: VersCimkék: a búcsú, mindig fáj


Fáj,.....a búcsú fáj.


Életem minden percét,mit élveztem,
fogtad kezem,Te voltál velem.
S kezem emelem tétován,
búcsú,egy május délután.
Télnek fagyos reggelén,szívem melegítetted,
tavasznak ragyogását ,...keserítetted.
Orgonának nincs már illata,
nem nyílik többé tavaszra.
Csodálattal,szeretettel hittem,..örökké,
míg voltál,szívemé,lelkemé.
Búcsút int most kezed,
szemembe könnyekkel,
...engedd meg,...ne tegyem.

 

vissza a főoldalraajánlom ezt a cikket

Még nem érkezett hozzászólás.
Új írásához regisztrálj, vagy lépj be a jobb oldalon.

Szavazás

Beérkezett szavazatok száma erre a cikkre: 1 db

A szavazatok átlaga: 5

Ha belépsz, tudsz szavazni.