vissza a főoldalraajánlom ezt a cikket

Mindenkinek

Műfaj: VersCimkék: városlakók

Ha van árnyéka mindennek,

a magánynak is lehet.

Árnyékában meghúzódom,csendesen

Már nem várom a napot sem.,

a csendet, a csendet figyelem.

Sok kedves hang lakik,

indul útra onnan.

Talán még észre sem vetted ?

Te,akii a város zajában

önmagad keresed !

vissza a főoldalraajánlom ezt a cikket

Még nem érkezett hozzászólás.
Új írásához regisztrálj, vagy lépj be a jobb oldalon.

Szavazás

Beérkezett szavazatok száma erre a cikkre: 2 db

A szavazatok átlaga: 5

Ha belépsz, tudsz szavazni.