Hiányzik a Világ...
Dátum: 2012. január 10. 23:29Műfaj: VersCimkék: jaja | ![]() |
Hiányzik a világ, ahol állandóan jött virág,
beléptünk egy új kor kapuján, ami nincs immár,
elhalványul az éj szigorán, egy régi szellem zsaluján.
Volt ott cél és tett állandó igyekezet, villám érték,
megannyi ábránd és gyönyör, remegő érzék.
Halkan szólok Hozzád, Fényes Ég tetemes Árny,
hozd azt ami kell és lesz, ami kéj és ármány.
Akivel alapján lettünk a szónak, nem hittük a hitvallónak,
elkényeztettük a sorsot eszmékkel, racionális tevékkel,
virgonc alvásban elszédült kaptár, alkony érdesít takarónak,
Had szóljak érted, adjak reményt, édes ékes estékkel.
Kedves Liliom, tüzes Rózsa, ábrándos Cikória fontolója.
vissza a főoldalraajánlom ezt a cikket
Még nem érkezett hozzászólás.
Új írásához regisztrálj, vagy lépj be a jobb oldalon.

